Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kraj

Z ostatniej strony

Polityka i obyczaje

Polityka

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski odpowiedział na pytanie czytelnika „Warszawskiej Gazety”, co mianowicie czeka Polskę w najbliższych miesiącach. Zwracający uwagę fragment jasnowidzenia: „W mojej wizji kojarzy mi się, że w tym rządzie dosyć szybko dojdzie do pewnych zmian, a najistotniejszą zmianą może być pozycja premiera”.

Nie tylko w tabloidach pojawiły się plotki, iż źle się dzieje w prezydenckim małżeństwie. Andrzej Duda na postawione wprost pytanie, czy się rozwodzi, odpowiedział na Twitterze: „Czasem zbyt się rozwodzę… Agata mówi, żebym krócej przemawiał”. W tej samej kwestii wypowiedział się krótko w rozmowie z redaktorem „Super Expressu”: „Mam wspaniałą, mądrą, bardzo dobrą żonę, którą ogromnie kocham”.

Antoni Macierewicz w tygodniku „wSieci” podsumował szóstą rocznicę tragedii smoleńskiej, „pierwszą po przejęciu władzy przez obóz niepodległościowy”. „Przyszedł czas sprawiedliwości – zapewnił braci Karnowskich. – Dobrzy mają być nagrodzeni, a źli mają być ukarani. A wojsko wraca do narodu”.

Minister obrony narodowej o rosnących w siłę siłach zbrojnych także w „Gazecie Polskiej Codziennie”: „młodzi Polacy kochają swoją ojczyznę, odrzucają lewacką ideologię uprawianą przez główny i mętny nurt. Młodzi Polacy są rzeczywiście gotowi czynnie wystąpić w obronie swojego kraju, ale to przecież powinno cieszyć, a nie martwić. Martwić powinni się tylko wrogowie Polski…”.

Za pospolitym ruszeniem opowiada się również Marek Jakubiak, wiceszef klubu parlamentarnego Kukiz’15: „Obrona terytorialna kraju powinna się opierać np.

Polityka 17.2016 (3056) z dnia 19.04.2016; Felietony; s. 122
Oryginalny tytuł tekstu: "Z ostatniej strony"
Reklama