Osoby czytające wydania polityki

„Polityka” - prezent, który cieszy cały rok.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kraj

Mea pulpa

Kronika popkulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Media obiegła ohydna plotka, że nasz mistrz pięściarski Krzysztof „Diablo” Włodarczyk nie płaci alimentów na swą dwuletnią córkę Zuzię. Aktualnie trwają poszukiwania komornika, który byłby dobry w zwarciu i nie odpadłby przed czasem.

• Karierę można robić na wybiegu, na salonach lub na własny rachunek. Prezenterka Polsatu Karolina Szostak udowadnia, że można ją robić także na wadze. Od czasu zrzucenia 20 kg jej medialnej pozycji nie da się już podważyć.

• Kobieta, którą podrywają wszystkie gwiazdy Hollywood, czyli Anna Wendzikowska, ma już nowego partnera. Jej wybrankiem jest milioner, restaurator, prezes oraz udziałowiec. Liczba tytułów świadczy najlepiej o tym, że to prawdziwa miłość.

• Znamy już pełny skład kolejnej edycji kultowego programu „Taniec z gwiazdami”. Wielu z uczestników to chyba naprawdę wielkie gwiazdy, bo sprytnie ukrywają się pod nazwiskami, które nikomu nic nie mówią.

• TVP idzie z duchem czasów i przygotowuje program zatytułowany „Discopoland”. Ma być to format dokumentalno-rozrywkowy pokazujący relacje z klubów i koncertów disco polo. Misja i Abonament. Świetne nazwy dla zespołów disco polo.

• „Super Express” konsekwentnie buduje ducha naszych czasów. Tym razem redaktor i naczelny kulturysta Sławomir Jastrzębowski ujawnił treść esemesów Ryszarda Petru i Joanny Szmidt. Ciekawe. Siłownia kojarzy się z wysiłkiem. Ale Sławomir już nie.

• Tradycyjnie rozdano Telekamery. Wygrali jak zwykle ci, co grają w serialach, bo skoro tam grają, to muszą być najlepsi. Czyli zupełnie jak z aktualną władzą.

• Skandal w najlepszym programie telewizyjnym XXI w., czyli „Rolnik szuka żony”.

Polityka 6.2017 (3097) z dnia 07.02.2017; Kultura; s. 79
Reklama