Kraj

„Miłość – przyjaźń – muzyka”, a w tle polityka

Czy w tym roku Przystanek Woodstock się odbędzie? (Na fot. 21 edycja festiwalu). Czy w tym roku Przystanek Woodstock się odbędzie? (Na fot. 21 edycja festiwalu). Artur Rawicz / Reporter

Tegoroczna edycja Przystanku Woodstock ma się odbyć w Kostrzynie nad Odrą na początku sierpnia. Festiwal organizowany jest od 1995 r., od 12 lat w tej samej lokalizacji. Od kilku dni w mediach rozpętała się gorąca dyskusja, czy w tym roku impreza w ogóle dojdzie do skutku. Poszło o słowa ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka, który w radiowych „Sygnałach Dnia” powiedział, że w tym roku opinia policji dotycząca Woodstocku (niezbędna przy organizacji każdej imprezy masowej) ma być negatywna.

Polityka 24.2017 (3114) z dnia 12.06.2017; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 8

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Rynek

Jak PGNiG dosala Zatokę Pucką

Dlaczego mieszkańcom nadmorskiego Kosakowa przeszkadza, że morze jest słone?

Ryszarda Socha
12.11.2019