Mea pulpa
TVP pracuje nad serialem o życiu Agnieszki Osieckiej.

• Oto godny następca Bartłomieja Misiewicza. Nazywa się poseł Tarczyński Dominik. Tym razem reprezentant PiS pochwalił się odpoczynkiem na motorówce, sto kilometrów od ofiar nawałnicy. Za dwa lata wybory. Miejmy nadzieję, że wtedy też popłynie.

• Znamy już jurorów nowego programu TVP „The Voice Kids”. Najmłodszych uczestników oceniać będą Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson. Edyta to dobry pomysł na pedagoga. Pokaże, że życie można pokonać tylko przebojem. Jednym.

• Już wkrótce pojawić się mają nowe odcinki serialu „Ucho prezesa”. W rolę Jarosława Gowina wcieli się Andrzej Seweryn. Dziś jest to serial popularnością doganiający kultową „Stawkę większą niż życie”. Obie produkcje pokazują, jak działają ruscy agenci.

• Magazyn dla mężczyzn „Men’s Health” zaskoczył okładkami. Pozują na nich całkowicie nago Ania Wendzikowska, Odeta Moro i Grażyna Wolszczak. Hasłem jest akceptacja własnego ciała. Teraz już wiemy, co wspólnego mają kobiety w różnym wieku. Grafika.

• A jednak będzie. 15 września TVP zorganizuje festiwal w Opolu. Wystąpią Rodowicz, Górniak, Trojanowska, Jan Pietrzak i Ryszard Makowski. Imponujący zestaw. Niektóre kobiety są jak misie Panda. Zagrożonym gatunkiem. Ponieważ same dla siebie są zagrożeniem.

• Jak mogłem przeoczyć? Bauer wprowadził na rynek miesięcznik o aktualnej nazwie „Cuda i objawienia”. Jest to pismo ludzi dzielących się swoimi doświadczeniami z wiarą. Cuda i objawienia. Mogłyby zostać organem ministra Morawieckiego. Bo on miewa i jedno, i drugie.

• TVP szykuje teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia”. Poprowadzi go uprowadzony z TV4 Paweł Orleański. Zasady są proste. Kula spada z wysokości czterech pięter i trafia do kieszeni z pieniędzmi. A jak powszechnie wiadomo, TVP lubi trafiać do kieszeni z naszymi pieniędzmi.

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną