Mea pulpa
„Azja Express 2”, program, gdzie zawodowi celebryci wędrują po świecie bez pieniędzy, ogląda 530 tys. widzów mniej.

Grzegorz Hajdarowicz kupił studio Alvernia Studios. Sny Staszka Tyczyńskiego, aby być polskim George’em Lucasem, właśnie się zakończyły. Lucas stworzył kilka postaci niemieszczących się w głowach. W tej kategorii Stanisław stworzył tylko siebie.

• Program Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” ogląda 520 tys. osób. Jan przegrywa ze wszystkimi, a najbardziej z „Kuchennymi rewolucjami”. Ludzie wolą Magdę zaglądającą komuś do garnka od Janka zaglądającego komuś do duszy.

• Człowiek legenda, Karol Strasburger, wystąpił w reklamie Towarzystwa Obrotu Energią ostrzegającej przed działaniami nieuczciwych sprzedawców energii. Podobno jeden słaby żart skraca nasze życie o 15 minut. Karol, ty morderco!

Gretkowska wypowiedziała się o ostatniej sesji małżeństwa Rozenek: disneyowski odjeb połączony z wygraną w totolotka. Styl arabskiego szejka plus mafijne bogactwo. Szatniarz i sprzątaczka. Cholera. Muszę sobie powtórzyć Disneya.

• „Azja Express 2”, program, gdzie zawodowi celebryci wędrują po świecie bez pieniędzy, ogląda 530 tys. widzów mniej. Oto sukces Renaty Kaczoruk, bohaterki poprzedniej edycji. Nic tak nie podoba się widzom jak niepodobanie się na siłę.

Ewa Farna, cudowne dziecko polskiej muzyki, wyszła za mąż. Wokalistka poślubiła swego gitarzystę Martina Chobota. Trzymaj się, chłopie. Pamiętaj, w małżeństwie ostatnie słowo zawsze należy do faceta i brzmi: Tak jest, kochanie.

• Aktorka i przedmiot wielu nieprzyzwoitych myśli Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Gratuluję. Dziecko jest już na świecie od kilku dni i jeszcze nie było na żadnej okładce. Skandal. Znam rodziny, gdzie już napisałoby autobiografię.

Ważne w kraju

W nowej POLITYCE

Zobacz pełny spis treści »

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną