Kraj

Tusk kolejną ofiarą smoleńską?

Nagonka na Donalda Tuska jeszcze się nie skończyła

Donald Tusk Donald Tusk Donald Tusk / Facebook
Skoro nie można udowodnić zamachu, to trzeba znaleźć winnego tego, że nie można go udowodnić.

Ostatnia miesięcznica smoleńska wypadła mizernie. Przynajmniej pod względem frekwencji „miesięczników”, bo policja, jak zwykle, dopisała. Rytuałowi po raz kolejny stało się zadość. Ale prezes Kaczyński widzi, że entuzjazm smoleński w elektoracie wygasł, impreza kosztuje coraz więcej, a pomysł obciążenia Obywateli RP jej kosztami może nie wypalić. Pora więc kończyć. Dobrą okazją ma być 96., czyli czerwcowa miesięcznica. Tyle miesięcznic – ile ofiar. Wtedy mają – jak teraz zapowiedział prezes – zostać „zrealizowane cele tych marszów”.

Polityka 42.2017 (3132) z dnia 17.10.2017; Komentarze; s. 6
Oryginalny tytuł tekstu: "Tusk kolejną ofiarą smoleńską?"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Dr Joanna Wardzała o pokoleniu 20-latków odrzucających konsumpcyjny styl życia rodziców

Rozmowa z dr Joanną Wardzałą, socjolożką i badaczką zachowań konsumpcyjnych, o tym, dlaczego dzisiaj młodzi ludzie nie chcą kupować i gromadzić dóbr.

Joanna Podgórska
12.11.2019