Twoja „Polityka”. Jest nam po drodze. Każdego dnia.

Pierwszy miesiąc tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kraj

Szyszko kontra Szatan

Wycinając puszczę, Szyszko walczy z szatanem? Co na to Komisja Europejska?

„Ministrze Szyszko, pan wystąpił przeciwko złu, pan wystąpił przeciwko ideologii szatana”, przypomniał dokonania Szyszki mówca. „Ministrze Szyszko, pan wystąpił przeciwko złu, pan wystąpił przeciwko ideologii szatana”, przypomniał dokonania Szyszki mówca. Kuba Atys / Agencja Gazeta
Leśnicy „wykonują boży testament”, a wycinanie Puszczy Białowieskiej to walka z szatanem. To tylko niektóre rewelacje zwolenników ministra środowiska.

Podczas uroczystości „Prawda i Normalność” grupka leśników, rolników i słuchaczy Radia Maryja wyraziła masowe poparcie dla działań ministra środowiska J. Szyszki. A dyrektor Lasów Państwowych ujawnił, że Puszcza Białowieska, „która jest w swym bogactwie wynikiem działalności ludzkiej”, znajduje się obecnie w dobrych rękach i są to ręce J. Szyszki oraz jego drużyny leśników, „którzy wyssali z mlekiem pokoleń leśnych dbałość o puszczę”.

Wielkie wrażenie na zgromadzonych zrobił przybyły ksiądz, który przedstawił stanowisko Pana Boga w sprawie konfliktu w puszczy. Otóż prawda jest jego zdaniem taka, że „Pan Bóg wyraźnie zapowiedział polskim leśnikom, aby czynili sobie ziemię poddaną”, a oni pod kierownictwem J. Szyszki po prostu „wykonują boży testament”. Zresztą ze słów księdza jasno wynikało, że chociaż J. Szyszko jest ministrem w rządzie B. Szydło, to do obrony puszczy przed przeciwnymi naturze i pozostającymi na usługach szatana ekologami powołał go osobiście Pan Bóg.

„Ministrze Szyszko, pan wystąpił przeciwko złu, pan wystąpił przeciwko ideologii szatana” – przypomniał dokonania Szyszki mówca. Minister z grzeczności nie zaprzeczył, wyjaśniając, że realizuje jedynie obietnice z kampanii wyborczej.

Nie wiadomo, jak na sensacyjne informacje ujawnione podczas uroczystości „Prawda i Normalność” zareaguje Komisja Europejska. I czy z zemsty za działania idące na rękę Panu Bogu nie nałoży na Polskę i Szyszkę jakichś kar. W każdym razie wydaje się, że upublicznienie Planu Bożego związanego z osobą Szyszki powinno uchronić go przed ewentualną dymisją w ramach rekonstrukcji rządu.

Więcej na ten temat
Reklama
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną