Kraj

Prezydenci w POLITYCE

Od lewej: prezydenci Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski, profesor Tomasz Nałęcz, redaktor naczelny POLITYKI Jerzy Baczyński Od lewej: prezydenci Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski, profesor Tomasz Nałęcz, redaktor naczelny POLITYKI Jerzy Baczyński Tadeusz Późniak / Polityka

O tym, jaką rolę w najnowszej historii Polski odegrali dotychczasowi prezydenci, o ważkości ich urzędu, stylu sprawowania władzy oraz o perspektywach na kolejne wybory – i parlamentarne, i prezydenckie – rozmawialiśmy w ubiegłym tygodniu w siedzibie naszej redakcji z prezydentami: Aleksandrem Kwaśniewskim i Bronisławem Komorowskim. Sposobnością do tego było spotkanie z okazji wydania książki prof. Tomasza Nałęcza „Strażnicy Rzeczypospolitej. Prezydenci Polski w latach 1989–2017” (Biblioteka POLITYKI), prowadzone przez Jerzego Baczyńskiego.

Polityka 6.2018 (3147) z dnia 06.02.2018; Do i od Redakcji; s. 99
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Młodzi: monogamia to tylko jedna z opcji

Amelia chętnie słucha, gdy jej chłopak opowiada, jak mu się udała randka z drugą dziewczyną. Dla coraz większej liczby młodych monogamia przestaje być normą. Staje się tylko jedną z opcji.

Norbert Frątczak
11.10.2021