Kraj

Polska w ruinie

Mundialowa kompromitacja reprezentacji Polski

Po dwóch przegranych meczach Polska odpada z mundialu. Po dwóch przegranych meczach Polska odpada z mundialu. Krzysztof Kaniewski / Reporter

Futbol jest logiczny. Reprezentacja Polski, którą selekcjoner Adam Nawałka oparł na zawodnikach mających ostatnio w swoich klubach raczej sporadyczny kontakt z boiskiem, odpadła z mundialu już po dwóch meczach grupowych, prezentując futbol na poziomie poniżej wszelkiej krytyki. Obecność w składzie napastnika światowej klasy Roberta Lewandowskiego, dającego ostatnio odczuć, że jest za wielki na Bayern Monachium, niczego nie zmieniła – dostosował się do miernego poziomu kolegów.

Przedmundialowe przygotowania odbywały się pod hasłem: tajne przez poufne.

Polityka 26.2018 (3166) z dnia 26.06.2018; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 6
Oryginalny tytuł tekstu: "Polska w ruinie"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ja My Oni

Jak pozostać sobą po spektakularnym sukcesie bądź porażce

Jak sobie poradzić z porażką, ale też sukcesem.

Grzegorz Gustaw
08.08.2017