Kraj

Pies jaki jest, każdy widzi

Duduś – york-shire terrier z pseudohodowli

W schroniskach wciąż najwięcej jest bezdomnych mieszańców i produktów bezmyślnego rozmnażania dla zysku w pseudohodowlach. W schroniskach wciąż najwięcej jest bezdomnych mieszańców i produktów bezmyślnego rozmnażania dla zysku w pseudohodowlach. PantherMedia

Prezydent Andrzej Duda kupił dla odchodzącej z kancelarii na emeryturę pracownicy małego yorka. A może raczej szczeniaczka podobnego do rasy yorkshire terrier, bo Duduś nie ma rodowodu i pochodzi z tzw. pseudohodowli. Zdjęciami z kancelarii, na których para prezydencka wręcza prezent zasłużonej urzędniczce, pochwaliła się na FB hodowczyni.

„Też pseudo i też Duduś”, komentowali internauci zamkniętej fejsbukowej grupy zrzeszającej członków Związku Kynologicznego. „Kupił zwykłą żarówkę”, napisał ktoś, przypominając słynną wypowiedź Dudy, który wyrażał swoje oburzenie, że w sklepach są tylko żarówki energooszczędne.

Reklama

Czytaj także

Pomocnik Historyczny

Kobiety u władzy w Bizancjum

Zostanie cesarską małżonką, wejście w rolę bazylisy, było zapewne największym marzeniem przynajmniej niektórych mieszkanek Bizancjum, a w pewnych okresach łakomym kąskiem dla wielu dobrze urodzonych niewiast spoza niego.

Mirosław J. Leszka
12.03.2019
Reklama