Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Kraj

PSL: ucieczka przed łowczym

Kosiniak-Kamysz mówi o pierwszym etapie budowy ugrupowania dla ludzi przyzwoitych, umiarkowanych, ale oddanych ojczyźnie. Kosiniak-Kamysz mówi o pierwszym etapie budowy ugrupowania dla ludzi przyzwoitych, umiarkowanych, ale oddanych ojczyźnie. Mateusz Jagielski / EAST NEWS

Koalicja Polska, czyli siły PSL, ruchu Kukiz’15 i Unii Europejskich Demokratów, świętowała w hotelu Gromada. Połączone sale Malwa i Stokrotka, mogące pomieścić 230 osób w ustawieniu koktajlowym, nie zostały zupełnie wypełnione. Przyszła tylko część liderów (zabrakło m.in. Waldemara Pawlaka) plus sztabowcy i niewielka grupa działaczy starszej daty oraz partyjnej młodzieży.

Była chóralnie odśpiewana „Rota” oraz ostrożnie pozytywny nastrój, wynikający ze zbliżenia się w exit poll do dwucyfrowego wyniku.

Polityka 42.2019 (3232) z dnia 15.10.2019; Komentarze na gorąco; s. 14
Reklama

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Oto jak robić wymaz, by zwiększyć wiarygodność testu

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022