Kraj

Patokampania

Dlaczego PiS tak prze do wyborów

Nic nie wskazuje, aby determinacja rządzących do przeprowadzenia wyborów w maju miała słabnąć. Nic nie wskazuje, aby determinacja rządzących do przeprowadzenia wyborów w maju miała słabnąć. Basia Dziedzic
Koszty społeczne najwyraźniej nie grają roli. Jarosław Kaczyński wbrew konstytucji, bezpieczeństwu obywateli i zdrowemu rozsądkowi prze do majowych wyborów prezydenckich.
Twarzą walki z koronawirusem na razie jest minister zdrowia Łukasz Szumowski.Grzegorz Krzyżewski/Forum Twarzą walki z koronawirusem na razie jest minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Poszły w ruch wszystkie sprawdzone metody: propagandowe manipulacje, kuglowanie procedurami, nocna legislacja na polityczne zamówienie. Jaki jest PiS w czasach pandemii, każdy widzi. Taki jak zawsze.

W niezbyt odległej przeszłości trudne chwile na krótki czas potrafiły jeszcze cementować wspólnotę. Jak w trakcie powodzi tysiąclecia, po śmierci Jana Pawła II, nawet w pierwszych dniach po katastrofie smoleńskiej. Wystarczyła kadencja „dobrej zmiany”, aby nie został ślad po tamtych odruchach.

Polityka 14.2020 (3255) z dnia 31.03.2020; Temat tygodnia; s. 14
Oryginalny tytuł tekstu: "Patokampania"
Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Młodzi: monogamia to tylko jedna z opcji

Amelia chętnie słucha, gdy jej chłopak opowiada, jak mu się udała randka z drugą dziewczyną. Dla coraz większej liczby młodych monogamia przestaje być normą. Staje się tylko jedną z opcji.

Norbert Frątczak
11.10.2021