Kraj

Bum na WUM

Bum na WUM. Studenci domagają się zmian

To studenci ujawnili, że ok. 200 znanych osób zostało zaszczepionych z puli zarezerwowanej dla pracowników uczelni. To studenci ujawnili, że ok. 200 znanych osób zostało zaszczepionych z puli zarezerwowanej dla pracowników uczelni. Tomasz Jastrzębowski / Reporter
W ostatnich miesiącach zorganizowali się sami studenci, zakładając grupę ZUM na WUM. To oni ujawnili, że ok. 200 znanych osób zostało zaszczepionych z puli zarezerwowanej dla pracowników uczelni.

„Nie podam się do dymisji” – ogłosił w ubiegłym tygodniu prof. Zbigniew Gaciong, rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ujawnieniu tzw. afery szczepionkowej odejścia rektora oczekiwał szef Ministerstwa Zdrowia. Rektor Gaciong zwolnił szefową Centrum Medycznego, uznając, że owszem „kryzys wizerunkowy”, który dotknął WUM, jest efektem wewnętrznych błędów, ale wynika też z „bezprecedensowego manipulowania opinią publiczną przez ministra zdrowia”.

Polityka 4.2021 (3296) z dnia 19.01.2021; Ludzie i wydarzenia. Kraj; s. 8
Oryginalny tytuł tekstu: "Bum na WUM"

Czytaj także

Kraj

Nowa aplikacja „Polityki” – cały świat pod ręką

„Polityka” udostępniła swoją nową aplikację mobilną. Prosta i intuicyjna w obsłudze, oferuje nowoczesne rozwiązania i przyjemność czytania. To następny krok w rozwoju „Polityki” w świecie cyfrowych treści i subskrypcji internetowych.

Redakcja
16.02.2021