Oferta na pierwszy rok:

4 zł/tydzień

SUBSKRYBUJ
Osoby czytające wydania polityki

Wiarygodność w czasach niepewności

Wypróbuj za 24,99 zł!

Subskrybuj
Kraj

Mea pulpa

Kronika kulturalna Kuby Wojewódzkiego.

Modelka bardzo plus, Justyna Gradek, wyznała, że „nie mogłaby być biedną osobą, a jej facet musi mieć kilka biznesów i być logistycznie dobrze poukładany”. Nie dziwię się. Gdy na nią patrzę, widzę efektywny ekonomicznie przepływ surowców i wyrobów gotowych.

• Jerzy Stuhr, znany aktor, pedagog i reżyser, usłyszał prokuratorski zarzut jazdy pod wpływem alkoholu. Oskarżony przyznał się do winy. Co robi portal Wirtualna Polska? Wkłada mu na oczy czarny pasek. Brawo. Ewidentny czarny pas w stronieniu od inteligencji.

• Prezes partii KORWiN Sławomir Mentzen poinformował, że jego ugrupowanie zmienia nazwę na bardziej filmową i teraz będzie to Nowa Nadzieja. Każdy, kto choć raz zajrzał do programu, wie, że znajdzie tam raczej Mroczne widmo.

• W jesiennej ramówce TVP Info programy Michała Rachonia zatytułowane „Jedziemy” oraz „Jedziemy dalej” zanotowały wzrosty oglądalności. Nie dziwię się. Gdyby na „Titanicu” mieli takiego Rachonia, nikt by się nie zorientował, że sięgnęli dna.

• Dziewiąty sezon superprogramu „Rolnik szuka żony” w TVP1 stracił ponad 710 tys. widzów. Trudno się dziwić. Gdy rolnik jest nieszczęśliwy, to szuka żony. Gdy jest szczęśliwy, to żona go szuka.

• Jakub Rzeźniczak, zawodowy bigamista występujący na pozycji rozgrywającego, a w wolnej chwili piłkarz Wisły Płock wziął ślub ze swoją wybranką Pauliną Nowicką. Na Florydzie. Tym samym Paulina dołączyła do popularnego systemu pucharowego. Każdy z każdym.

• Wreszcie sukces w życiu Renaty Dancewicz. Aktorka wyznała, że kiedyś zdarzyło się jej wyjść z restauracji bez płacenia rachunku. Celowo. Biorąc pod uwagę liczbę artykułów na ten temat, ja bym zrobił serial.

• Ponad 10 mln widzów oglądało w TVP mecz Polska – Argentyna.

Polityka 50.2022 (3393) z dnia 06.12.2022; Kultura; s. 108
Reklama