Osoby czytające wydania polityki

„Polityka” - prezent, który cieszy cały rok.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 11,90 zł!

Subskrybuj
Kraj

Taniec z Renatą

Wszystko wskazuje na to, że w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami” na parkiecie zawiruje Renata Lepper – najmłodsza z trójki dzieci wicepremiera.

Dziewiętnastoletnia świeżo upieczona maturzystka jest oczkiem w głowie taty, którą, jak całą rodzinę, chroni przed fleszami fotoreporterów: – Są młodzi i chcę ich trzymać z dala od mediów.

Ale wicepremier po tanecznych sukcesach córek swoich konkurentów politycznych zapowiedział, że gdyby któreś z jego dzieci postanowiło pokazać się w TVN-owskim show, to na pewno nie będzie im zabraniał. Podobno w ostatniej edycji ulubienicą Renaty nie była Kasia Tusk: – Nie przepada za córką Tuska.

Jej popisy taneczne komentowała z przekąsem, ale to nie chodziło o ocenę talentu, ale o politykę – mówi znajomy rodziny Lepperów. Taneczny szlak dzieciom znanych polityków przetarła Ola Kwaśniewska. Mimo początkowego sprzeciwu rodziców postawiła na swoim: – Program dał mi twarz i już przestałam być tylko prezydencką córką.

Równie sceptyczny był lider PO Donald Tusk, który cały czas z dystansem wypowiadał się o tanecznym talencie swojej córki, ale zawsze jej kibicował.

Ojciec Marii Wiktorii Wałęsy okazał się bardziej liberalny i sam namawiał ją do parkietowych popisów. Później może tego żałował, bo Marii Wiktorii wyraźnie przypadł do gustu parkietowy styl życia.

Reklama
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną