Kraj

Taniec z Renatą

Wszystko wskazuje na to, że w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami” na parkiecie zawiruje Renata Lepper – najmłodsza z trójki dzieci wicepremiera.

Dziewiętnastoletnia świeżo upieczona maturzystka jest oczkiem w głowie taty, którą, jak całą rodzinę, chroni przed fleszami fotoreporterów: – Są młodzi i chcę ich trzymać z dala od mediów.

Ale wicepremier po tanecznych sukcesach córek swoich konkurentów politycznych zapowiedział, że gdyby któreś z jego dzieci postanowiło pokazać się w TVN-owskim show, to na pewno nie będzie im zabraniał. Podobno w ostatniej edycji ulubienicą Renaty nie była Kasia Tusk: – Nie przepada za córką Tuska.

Jej popisy taneczne komentowała z przekąsem, ale to nie chodziło o ocenę talentu, ale o politykę – mówi znajomy rodziny Lepperów. Taneczny szlak dzieciom znanych polityków przetarła Ola Kwaśniewska. Mimo początkowego sprzeciwu rodziców postawiła na swoim: – Program dał mi twarz i już przestałam być tylko prezydencką córką.

Równie sceptyczny był lider PO Donald Tusk, który cały czas z dystansem wypowiadał się o tanecznym talencie swojej córki, ale zawsze jej kibicował.

Ojciec Marii Wiktorii Wałęsy okazał się bardziej liberalny i sam namawiał ją do parkietowych popisów. Później może tego żałował, bo Marii Wiktorii wyraźnie przypadł do gustu parkietowy styl życia.

Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Mury Granady. Co zachwyca w Andaluzji

Gdy w Polsce zimno i plucha, tylko niespełna trzy godziny lotu dzielą nas od Andaluzji, gdzie cieszyć możemy się promieniami słońca i niezwykłymi zabytkami.

Paweł Moskalewicz
10.10.2019
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną