Kraj

Taniec z Renatą

Wszystko wskazuje na to, że w jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami” na parkiecie zawiruje Renata Lepper – najmłodsza z trójki dzieci wicepremiera.

Dziewiętnastoletnia świeżo upieczona maturzystka jest oczkiem w głowie taty, którą, jak całą rodzinę, chroni przed fleszami fotoreporterów: – Są młodzi i chcę ich trzymać z dala od mediów.

Ale wicepremier po tanecznych sukcesach córek swoich konkurentów politycznych zapowiedział, że gdyby któreś z jego dzieci postanowiło pokazać się w TVN-owskim show, to na pewno nie będzie im zabraniał. Podobno w ostatniej edycji ulubienicą Renaty nie była Kasia Tusk: – Nie przepada za córką Tuska.

Jej popisy taneczne komentowała z przekąsem, ale to nie chodziło o ocenę talentu, ale o politykę – mówi znajomy rodziny Lepperów. Taneczny szlak dzieciom znanych polityków przetarła Ola Kwaśniewska. Mimo początkowego sprzeciwu rodziców postawiła na swoim: – Program dał mi twarz i już przestałam być tylko prezydencką córką.

Równie sceptyczny był lider PO Donald Tusk, który cały czas z dystansem wypowiadał się o tanecznym talencie swojej córki, ale zawsze jej kibicował.

Ojciec Marii Wiktorii Wałęsy okazał się bardziej liberalny i sam namawiał ją do parkietowych popisów. Później może tego żałował, bo Marii Wiktorii wyraźnie przypadł do gustu parkietowy styl życia.

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Dramat dzieci z wrodzonymi wadami

Co roku rodzi się ponad 2 tys. dzieci z głębokimi wadami. Ich rodziców czasem trzeba zastąpić lub im pomóc. Lecz nie ma kto tego zrobić.

Agnieszka Sowa
01.11.2016
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną