„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

W nowym aparacie Canona (EOS 650D), dotykając ekranu wyświetlacza uzyskujemy dostęp do wszystkich funkcji. W nowym aparacie Canona (EOS 650D), dotykając ekranu wyświetlacza uzyskujemy dostęp do wszystkich funkcji. Materiały promocyjne
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Logitech proponuje klawiaturę (K760) zasilaną baterią słoneczną. Bez kabla i baterii.Materiały promocyjne Logitech proponuje klawiaturę (K760) zasilaną baterią słoneczną. Bez kabla i baterii.

Palcem ostrzony

Na półki sklepowe trafiła niedawno nowa lustrzanka Canon EOS 650D. Do złudzenia przypomina swoją poprzedniczkę, przeznaczoną dla amatorów lub bardziej zaawansowanych, ale oszczędnych fotografów, lustrzankę EOS 600D. Kryje jednak w sobie niespodziankę. Być może Canon testuje zupełnie nowe rozwiązania, niespotykane dotąd w tej klasie sprzętu. Chodzi o nowy ekran uchylnego wyświetlacza. Dotykając jego powierzchni, zyskujemy dostęp do wszystkich funkcji aparatu.

Polityka 36.2012 (2873) z dnia 05.09.2012; Nauka ; s. 74
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Agnieszka Graff i Elżbieta Korolczuk dla „Polityki”: Prawica nauczyła się grać w gender

Rozmowa z Agnieszką Graff i Elżbietą Korolczuk o kobietach, które na ulicach pokazują nowy feminizm, i mężczyznach zakażonych ultrakonserwatyzmem.

Katarzyna Czarnecka
01.12.2021