Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

W modelu EOS 6D Canon proponuje matrycę o rozmiarach okienka tradycyjnej kliszy. W modelu EOS 6D Canon proponuje matrycę o rozmiarach okienka tradycyjnej kliszy. Materiały promocyjne
Ta jesień dla amatorów fotografii i filmu zapowiada się interesująco – zwłaszcza dla tych, którzy nosili się ostatnio z zamiarem wymiany sprzętu na nowszy i lepszy.
Lumix GH3 Panasonica posiada matrycę o rozdzielczości 16 mln pikseli i czułości od 200 do 12800 ISO.Materiały promocyjne Lumix GH3 Panasonica posiada matrycę o rozdzielczości 16 mln pikseli i czułości od 200 do 12800 ISO.

Średnia klasa z klasą

Cyfrowa „pełna klatka”, czyli matryca światłoczuła o rozmiarach okienka tradycyjnej kliszy światłoczułej, dla wielu fotografów pozostaje poza zasięgiem finansowym. Jednocześnie jest to obiekt pożądania – światłoczułość takich sensorów i jakość obrazów przez nie rejestrowanych pozostaje bezkonkurencyjna. Canon za cenę zbliżoną do aparatów z mniejszą matrycą (np. Canona 7D) proponuje taki właśnie pełnoklatkowy sprzęt o klasie podobnej do urządzeń z wyższej półki (chociażby Canona 5D).

Polityka 40.2012 (2877) z dnia 03.10.2012; Nauka ; s. 65
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Mocni w głowie. Jak wspierać sportowców psychicznie?

Rozmowa z dr Zuzanną Gazdowską o tym, dlaczego sport stał się wyczerpujący psychicznie i jak ratować zawodników przed załamaniem.

Joanna Cieśla
12.08.2021