Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Nowe dyski przenośne firmy Seagate współpracują z serwisami Flickr i Facebook Nowe dyski przenośne firmy Seagate współpracują z serwisami Flickr i Facebook Materiały promocyjne
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Sony umieściło sensor o rozmiarach pełnej klatki fotograficznej w mieszczącym się w dłoni kompaktowym body.Materiały promocyjne Sony umieściło sensor o rozmiarach pełnej klatki fotograficznej w mieszczącym się w dłoni kompaktowym body.

Moc rekomendacji

Jest taka mapa, na której Polska pozostawała do niedawna wielką białą plamą. Jaka? Nie chodzi o nieszczęsne mapy Apple, które firma ta zaprezentowała przy okazji premiery systemu operacyjnego iOS 6, lecz o serwis Yelp.com, który w samym tylko styczniu 2012 r. zanotował ponoć 71 mln użytkowników. Yelp to pomysł zrodzony w San Francisco – prosty i kapitalny. Służy do rekomendowania lub/i krytykowania wszelkiego rodzaju usługowych, kulinarnych czy kulturalnych punktów na mapie dowolnego miasta.

Polityka 43.2012 (2880) z dnia 24.10.2012; Nauka ; s. 63
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Czy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży zamilknie?

Można domniemywać, że Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę podpada rządowi przez dopuszczanie – i komunikowanie! – faktu, iż w rodzinach dzieciom może dziać się krzywda, co nijak nie mieści się w konserwatywno-prawicowej wizji świata. Tylko tyle i aż tyle? Być może.

Joanna Cieśla
11.10.2021