Rabat na prenumeratę cyfrową Polityki

kup taniej do 50%

Subskrybuj
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Nowe dyski przenośne firmy Seagate współpracują z serwisami Flickr i Facebook Nowe dyski przenośne firmy Seagate współpracują z serwisami Flickr i Facebook Materiały promocyjne
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Sony umieściło sensor o rozmiarach pełnej klatki fotograficznej w mieszczącym się w dłoni kompaktowym body.Materiały promocyjne Sony umieściło sensor o rozmiarach pełnej klatki fotograficznej w mieszczącym się w dłoni kompaktowym body.

Moc rekomendacji

Jest taka mapa, na której Polska pozostawała do niedawna wielką białą plamą. Jaka? Nie chodzi o nieszczęsne mapy Apple, które firma ta zaprezentowała przy okazji premiery systemu operacyjnego iOS 6, lecz o serwis Yelp.com, który w samym tylko styczniu 2012 r. zanotował ponoć 71 mln użytkowników. Yelp to pomysł zrodzony w San Francisco – prosty i kapitalny. Służy do rekomendowania lub/i krytykowania wszelkiego rodzaju usługowych, kulinarnych czy kulturalnych punktów na mapie dowolnego miasta.

Polityka 43.2012 (2880) z dnia 24.10.2012; Nauka; s. 63
Reklama