Rabaty na prenumeratę cyfrową Polityki

40% lub 50%

Subskrybuj
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Tym jednym modelem japoński producent wyprzedził konkurencję, nie tylko bezpośrednią. Tym jednym modelem japoński producent wyprzedził konkurencję, nie tylko bezpośrednią. Materiały promocyjne
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
EOS C100 to nieco tańsza i prostsza wersja C300.Materiały promocyjne EOS C100 to nieco tańsza i prostsza wersja C300.

Mocny brat

Niedawno nie lada poruszenie wśród profesjonalnych twórców wideo wywołało pojawienie się na półkach sklepowych kamery Canon EOS C300. Jest to urządzenie zupełnie nowej klasy – łączące zalety wyrafinowanych kamer filmowych oraz lustrzanek hybrydowych. Mimo wysokiej ceny (ok. 15 tys. dol.) natychmiast stało się podstawowym narzędziem pracy wielu operatorów. Lada moment Canon zaproponuje użytkownikom jego nieco tańszą, mniejszą, mniej zaawansowaną, ale równie interesującą wersję – kamerę EOS C100.

Polityka 47.2012 (2884) z dnia 21.11.2012; Nauka ; s. 71
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Polityka przy stole. Symulator kampanii wyborczej i inne planszówki

Kogo znane na co dzień z ekranów i gazet polityczne spory nadal bardziej ekscytują, niż męczą, może sprawdzić swoich sił w ich wersji pudełkowej. Uwaga – wciągają jak prawdziwe.

Michał Klimko
25.11.2021