Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Kamera Lumix. Za 1000 dolarów użytkownik otrzymuje to, za co jeszcze niedawno musiał zapłacić wiele razy więcej. Kamera Lumix. Za 1000 dolarów użytkownik otrzymuje to, za co jeszcze niedawno musiał zapłacić wiele razy więcej. materiały prasowe
Technoechologiczne nowinki, które dziś prezentujemy, mają wspólny mianownik – dotyczą urządzeń uprzyjemniających i ułatwiających podróżowanie. Dziś w ręku ściskamy przecież nie kamyk zielony, a smartfon lub inny kubik elektroniki.
Router D-Link jest bardzo poręczny, lekki, mały - w sam raz na podróż.materiały prasowe Router D-Link jest bardzo poręczny, lekki, mały - w sam raz na podróż.

Kamera dla każdego

Jako pierwszą wymieńmy kamerę, która niedawno wywołała ogromne zamieszanie – nie tylko wśród profesjonalistów, ale i amatorów filmowania. To prawdopodobnie najważniejsze tego typu urządzenie od lat – pozwala przekroczyć nieprzekraczalną dotąd barierę: za 1000 dol. korzystać możemy z kamery o parametrach, za które dawniej trzeba było płacić kilka lub kilkanaście razy więcej.

Polityka 21.2013 (2908) z dnia 21.05.2013; Nauka ; s. 67
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Prof. Ewa Łętowska o sztuce godzenia się z nieuniknionym i przemijaniu

Prof. Ewa Łętowska o przemijaniu i przygotowaniach do śmierci. I o tym, co nas jeszcze w Polsce może czekać.

Violetta Krasnowska
08.12.2021