Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty w okazyjnej cenie!

Subskrybuj
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Kamera Lumix. Za 1000 dolarów użytkownik otrzymuje to, za co jeszcze niedawno musiał zapłacić wiele razy więcej. Kamera Lumix. Za 1000 dolarów użytkownik otrzymuje to, za co jeszcze niedawno musiał zapłacić wiele razy więcej. materiały prasowe
Technoechologiczne nowinki, które dziś prezentujemy, mają wspólny mianownik – dotyczą urządzeń uprzyjemniających i ułatwiających podróżowanie. Dziś w ręku ściskamy przecież nie kamyk zielony, a smartfon lub inny kubik elektroniki.
Router D-Link jest bardzo poręczny, lekki, mały - w sam raz na podróż.materiały prasowe Router D-Link jest bardzo poręczny, lekki, mały - w sam raz na podróż.

Kamera dla każdego

Jako pierwszą wymieńmy kamerę, która niedawno wywołała ogromne zamieszanie – nie tylko wśród profesjonalistów, ale i amatorów filmowania. To prawdopodobnie najważniejsze tego typu urządzenie od lat – pozwala przekroczyć nieprzekraczalną dotąd barierę: za 1000 dol. korzystać możemy z kamery o parametrach, za które dawniej trzeba było płacić kilka lub kilkanaście razy więcej.

Polityka 21.2013 (2908) z dnia 21.05.2013; Nauka; s. 67
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >