Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Po zainstalowaniu programu Magic Lantern nawet satrsze modele Canona  odzyskują wigor. Po zainstalowaniu programu Magic Lantern nawet satrsze modele Canona odzyskują wigor. materiały prasowe
Daje się w technosferze zaobserwować pewien interesujący trend, o którym jeszcze w Technoecho nie wspominaliśmy.
ViaPro - nowy laptop firmy Sony.materiały prasowe ViaPro - nowy laptop firmy Sony.

Magiczna Latarnia

Wielcy producenci, tacy jak chociażby Canon, proponują nam znakomity sprzęt, ale niejako zapieczętowany przez fabrykę, co nie pozwala na pełne wykorzystanie jego możliwości. Kwestionująca tę filozofię grupa programistów zaproponowała niedawno świetny dodatek do firmowego oprogramowania aparatów fotograficznych tej firmy. Po zainstalowaniu Magic Lantern nawet starsze modele odzyskują wigor, podsuwając użytkownikom opcje dostępne zwykle w urządzeniach nowszych, i to ze znacznie wyższych półek.

Polityka 25.2013 (2912) z dnia 18.06.2013; Nauka ; s. 67
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Mocni w głowie. Jak wspierać sportowców psychicznie?

Rozmowa z dr Zuzanną Gazdowską o tym, dlaczego sport stał się wyczerpujący psychicznie i jak ratować zawodników przed załamaniem.

Joanna Cieśla
12.08.2021