Nauka

Ładny gips

Kulawa polska rehabilitacja

Operacja to dopiero początek całego leczenia. Po operacji - czas na rehabilitację. Operacja to dopiero początek całego leczenia. Po operacji - czas na rehabilitację. Randy Faris / Corbis
Jak po urazie lub ciężkiej chorobie wrócić do dawnej sprawności? W Polsce to trudne. Rehabilitacja kuleje.
Droga do rehabilitacji jest u nas długa i pod górkę.kzenon/PantherMedia Droga do rehabilitacji jest u nas długa i pod górkę.

Sprawa jest poważna, chodzi również o prezydenta i premiera. Bronisław Komorowski w nieznanych okolicznościach skręcił kostkę, a Donald Tusk na boisku odniósł poważną kontuzję i przez kilka tygodni będzie miał problemy z chodzeniem. Takich wypadków zdarza się mnóstwo, a najważniejszą rzeczą, która może pomóc w szybkim powrocie do zdrowia, jest wcześnie rozpoczęta rehabilitacja. Nie martwmy się o polityków – zajmą się nimi pewnie najlepsi specjaliści.

Polityka 26.2013 (2913) z dnia 25.06.2013; Nauka ; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Ładny gips"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

Wojna secesyjna: arystokrata Lee kontra łachmyta Grant

150 lat temu skończyła się wojna secesyjna. Armiami stron dowodzili generałowie Robert Edward Lee i Ulisses Grant. Reprezentowali dwie bardzo odmienne wersje sukcesu z amerykańskiego snu.

Grzegorz Mathea
14.04.2015