„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Nauka

Ładny gips

Kulawa polska rehabilitacja

Operacja to dopiero początek całego leczenia. Po operacji - czas na rehabilitację. Operacja to dopiero początek całego leczenia. Po operacji - czas na rehabilitację. Randy Faris / Corbis
Jak po urazie lub ciężkiej chorobie wrócić do dawnej sprawności? W Polsce to trudne. Rehabilitacja kuleje.
Droga do rehabilitacji jest u nas długa i pod górkę.kzenon/PantherMedia Droga do rehabilitacji jest u nas długa i pod górkę.

Sprawa jest poważna, chodzi również o prezydenta i premiera. Bronisław Komorowski w nieznanych okolicznościach skręcił kostkę, a Donald Tusk na boisku odniósł poważną kontuzję i przez kilka tygodni będzie miał problemy z chodzeniem. Takich wypadków zdarza się mnóstwo, a najważniejszą rzeczą, która może pomóc w szybkim powrocie do zdrowia, jest wcześnie rozpoczęta rehabilitacja. Nie martwmy się o polityków – zajmą się nimi pewnie najlepsi specjaliści.

Polityka 26.2013 (2913) z dnia 25.06.2013; Nauka ; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Ładny gips"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Jak zostałem obrońcą życia. Reporter „Polityki” na szkoleniu antyaborcyjnym

Projekt ustawy zakazującej aborcji, homofobusy, banery ze zdjęciami abortowanych płodów. By przebić się ze swoim przekazem, Fundacja Pro – Prawo do życia idzie szeroko. Szeroko też werbuje, bo również wśród dziennikarzy „Polityki”.

Mateusz Witczak
03.12.2021