Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Pixi został zaprojektowany z myślą o aparatach kompaktowych, ale uniesie ładunek o masie do 1 kg. Pixi został zaprojektowany z myślą o aparatach kompaktowych, ale uniesie ładunek o masie do 1 kg. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Nowy Olympus gwarantuje bardzo wysoką jakość zdjęć. Jest przy tym szybkostrzelny (10 klatek na sekundę).materiały prasowe Nowy Olympus gwarantuje bardzo wysoką jakość zdjęć. Jest przy tym szybkostrzelny (10 klatek na sekundę).

Gdy szukasz statywu

Z zupełnie innej beczki – Pixi, czyli mały i bardzo funkcjonalny statyw formy Manfrotto. Ta włoska firma znana jest z wysokiej klasy, większych gabarytowo i cenowo urządzeń do aparatów fotograficznych, ale ostatnio eksploruje też inne nisze. Pixi zaprojektowany został z myślą o aparatach kompaktowych, ale uniesie ładunek o masie do 1 kg, więc przyda się także posiadaczom mniejszych lustrzanek oraz na pewno właścicielom bezlusterkowców.

Polityka 32.2013 (2919) z dnia 07.08.2013; Nauka ; s. 61

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Wojewódzki z Matą o „Patointeligencji” i „Patoreakcji”

Mata, autor „Patointeligencji”, który właśnie opublikował nowy utwór z równie mocnym tekstem: – Społeczną rolą artysty czasami jest wystawienie się na strzał. Ja się czuję z tym dobrze, to zamieszanie czemuś służy.

Kuba Wojewódzki
03.04.2021