Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Nowy system operacyjny iOS 7 dla iPhonów, iPadów i iPodów Nowy system operacyjny iOS 7 dla iPhonów, iPadów i iPodów materiały prasowe
TechnoEcho – jak każdy dział – ma swój rytm. Wyznaczają go m.in. konferencje firmy Apple, o których nie sposób nie wspomnieć.
iPhone 5Cmateriały prasowe iPhone 5C

Kalifornijska firma pokazała na początku września to, o czym wszyscy już co nieco wiedzieli i co zresztą sama zapowiedziała. Nie było specjalnie wiele pozytywnych zaskoczeń, bo Apple nie wycofało się z ryzykownych pomysłów na wygląd nowego systemu operacyjnego iOS, ale i na wypełnionej jak zwykle sali konferencyjnej nie słychać było jęków zawodu. iOS 7 wygląda tak jak planowano – odświeżono wygląd, usunięto graficzne nawiązania do świata realnego, dodano kilka nowych funkcjonalności, poprawiono kilka aplikacji, udoskonalono wielozadaniowość systemu.

Polityka 40.2013 (2927) z dnia 01.10.2013; Nauka; s. 61

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Jak się leczy na Stadionie? „Wstyd mi, że w tym uczestniczę”

Doktor M. leczy na Narodowym. Zaprosił mnie do Regent Warsaw Hotel, jednego z droższych w stolicy. To tutaj zakwaterowano personel szpitala tymczasowego.

Paweł Reszka
21.11.2020