Nauka

Nikon D4S, Adam Audio F5 Active Nearfield Studio Monitor, CarPlay

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Lustrzanka Nikona D4S ma wszystko, czego się można spodziewać po profesjonalnym aparacie fotograficznym. Lustrzanka Nikona D4S ma wszystko, czego się można spodziewać po profesjonalnym aparacie fotograficznym. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
System CarPlay firmy Apple pozwala na  wykonywanie połączeń telefonicznych i wysyłanie maili za pomocą głosu.materiały prasowe System CarPlay firmy Apple pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych i wysyłanie maili za pomocą głosu.

Ma wszystko

Nikon D4S jest jednym z tych produktów, których prezentowanie może się wydać bezcelowe. Znający się na rzeczy nie potrzebują specjalnej zachęty. Pozostali westchną na widok ceny, która oscyluje wokół 5 tys. dol. (bez obiektywu). Mimo wszystko tej nowości pominąć nie sposób. Lustrzanka D4S ma wszystko to, czego można się spodziewać po profesjonalnym aparacie fotograficznym. Jest to więc kamera niebywale wytrzymała, odporna na wilgoć i kurz, przeprojektowana nieznacznie tylko pod względem ergonomii.

Polityka 12.2014 (2950) z dnia 18.03.2014; Nauka; s. 79
Oryginalny tytuł tekstu: "Nikon D4S, Adam Audio F5 Active Nearfield Studio Monitor, CarPlay"

Czytaj także

Społeczeństwo

Jak utrzymać pożądanie w związku z długim stażem

Zbigniew Liber w rozmowie z Joanną Cieślą o relacjach miłości i seksu.

Joanna Cieśla
12.01.2017