Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Olympus Stylus Tough TG-3 to aparat niezniszczalny. Olympus Stylus Tough TG-3 to aparat niezniszczalny. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Pierwszy smartwatch - inteligentny zegarek z prawdziwego zdarzenia.materiały prasowe Pierwszy smartwatch - inteligentny zegarek z prawdziwego zdarzenia.

Naręczna inteligencja

Jakiś czas temu wspominaliśmy w Technoechu o Pebble, zapewne pierwszym smartwatchu – inteligentnym zegarku z prawdziwego zdarzenia. Parę tygodni temu na rynek wszedł jego kolejny model, zwany Pebble Steel – i jest jeszcze ciekawszą propozycją niż poprzednik. Jeśli zastanawiali się państwo nad zakupem podobnego urządzenia, to być może nadszedł właśnie dobry moment, by się na to zdecydować. Ideowo, software’owo ani sprzętowo Steel nie różni się specjalnie od wcześniejszego modelu – to rodzaj małego komputera osobistego, którego priorytetowym zadaniem jest wskazywanie czasu, oferującego jednocześnie dostęp do licznych umilających życie aplikacji.

Polityka 15.2014 (2953) z dnia 08.04.2014; Nauka ; s. 65
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Los bezpłodnych katolików: niech Bóg decyduje

Wierzą w Boga, dlatego nie decydują się na potępiane przez Kościół in vitro i inseminację. Niepłodni po katolicku.

Elżbieta Turlej
24.01.2013