Piszemy o wszystkim, co ważne

Codziennie coś nowego. Bądź w centrum wydarzeń.

Subskrybuj
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Olympus Stylus Tough TG-3 to aparat niezniszczalny. Olympus Stylus Tough TG-3 to aparat niezniszczalny. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Pierwszy smartwatch - inteligentny zegarek z prawdziwego zdarzenia.materiały prasowe Pierwszy smartwatch - inteligentny zegarek z prawdziwego zdarzenia.

Naręczna inteligencja

Jakiś czas temu wspominaliśmy w Technoechu o Pebble, zapewne pierwszym smartwatchu – inteligentnym zegarku z prawdziwego zdarzenia. Parę tygodni temu na rynek wszedł jego kolejny model, zwany Pebble Steel – i jest jeszcze ciekawszą propozycją niż poprzednik. Jeśli zastanawiali się państwo nad zakupem podobnego urządzenia, to być może nadszedł właśnie dobry moment, by się na to zdecydować. Ideowo, software’owo ani sprzętowo Steel nie różni się specjalnie od wcześniejszego modelu – to rodzaj małego komputera osobistego, którego priorytetowym zadaniem jest wskazywanie czasu, oferującego jednocześnie dostęp do licznych umilających życie aplikacji.

Polityka 15.2014 (2953) z dnia 08.04.2014; Nauka ; s. 65
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Dołączam

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >