Nauka

iOS8 i OS X Yosemite

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

System operacyjny OS X Yosemite System operacyjny OS X Yosemite materiały prasowe
Z każdą edycją Apple Worldwide Developers Conference (WWDC) ludzkość ma nadzieję na nadejście nowej cyfrowej epoki – i każda przynosi rozczarowanie. A niesłusznie. Śmierć Steve’a Jobsa zdjęła z Apple obowiązek zbawiania świata i firma zajęła się czymś bardziej doczesnym, czyli ułatwianiem życia użytkownikom jej produktów. Przedstawione na konferencji nowe systemy operacyjne ściągnąć można będzie dopiero jesienią, ale już wiadomo, czego się po nich spodziewać.
System iOS8materiały prasowe System iOS8

System iOS8 porządkuje chaos towarzyszący użytkownikom sprzętu Apple ­podczas kolektywnego korzystania z materiałów multimedialnych, książek, czasopism i aplikacji. Aż sześciu członków rodziny może czerpać z tej samej bazy zakupów, dokonywanych przy użyciu jednej karty kredytowej. Owszem, to było możliwe także wcześniej, ale zasady i sposób współdzielenia zasobów były mgliste. W podobny sposób uporządkowano proces dzielenia plików roboczych – tekstów, pedeefów, prezentacji i tak dalej.

Polityka 25.2014 (2963) z dnia 15.06.2014; Nauka ; s. 76
Oryginalny tytuł tekstu: "iOS8 i OS X Yosemite"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Wojewódzki z Matą o „Patointeligencji” i „Patoreakcji”

Mata, autor „Patointeligencji”, który właśnie opublikował nowy utwór z równie mocnym tekstem: – Społeczną rolą artysty czasami jest wystawienie się na strzał. Ja się czuję z tym dobrze, to zamieszanie czemuś służy.

Kuba Wojewódzki
03.04.2021