Nauka

Telingi, Audio Technica ATH-M50X, EDIC-Mini Tiny A31

Techno ucho. Przegląd nowości technicznych

Mikrofon Telingi jest przystosowany do nasłuchiwania z większej odległości. Mikrofon Telingi jest przystosowany do nasłuchiwania z większej odległości. materiały prasowe
Wprawdzie lato dopiero się zaczęło, ale miłośnicy nasłuchiwania, by nie rzec podsłuchiwania, natury już pięknie obrodzili. Odnotowując to zjawisko, im właśnie dedykujemy wydanie specjalne Technoecha. Oto stosowny niezbędnik.
Mikrofon szwedzkiej firmy Telinga z ogniskującym dźwięk talerzem.materiały prasowe Mikrofon szwedzkiej firmy Telinga z ogniskującym dźwięk talerzem.

Po pierwsze: mikrofon

Do słuchania, co w przyrodzie piszczy, potrzebny jest zapewniający dyskrecję mikrofon kierunkowy. Oferta mikrofonów o wąskim kącie „słyszenia” jest bogata. Większość modeli zaprojektowana jest jednak z myślą o nagrywaniu obiektów nieodległych i raczej niepłochliwych. Ale jest alternatywa – oferta Telingi. Ta szwedzka firma rodziny Strandbergów z Uppsali specjalizuje się w produkcji sprzętu dla badaczy terenowych przyrody.

Polityka 27.2014 (2965) z dnia 01.07.2014; Nauka ; s. 61
Oryginalny tytuł tekstu: "Telingi, Audio Technica ATH-M50X, EDIC-Mini Tiny A31"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Koniec miłości?

Świat, jaki znaliśmy, dobiega końca. Coraz mniej potrzebna staje się choćby miłość. Uległa współczesnemu kapitalizmowi, który postawił na wolność obyczajową, a z seksualności uczynił siłę napędową gospodarki.

Edwin Bendyk
14.02.2020