Nauka

Głośniki Marshall Stanmore, superszybki dysk, nowy telewizor od Sony

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Głośniki Marshall Stanmore, jeśli chodzi o jakość dźwięku, zostawiają konkurencję w tyle. Głośniki Marshall Stanmore, jeśli chodzi o jakość dźwięku, zostawiają konkurencję w tyle. materiały prasowe
Pisaliśmy już nieraz w Technoechu o przenośnych głośnikach Bluetooth, do których zalet, obok przyzwoitej jakości dźwięku, należą niewielkie rozmiary oraz przenośny charakter. Otóż Marshall Stanmore do nich nie należy.
LaCie LittleBig Disk Thunderbolt 2 jest najszybszym i najdroższym dyskiem twardym o pojemności tarabajta.materiały prasowe LaCie LittleBig Disk Thunderbolt 2 jest najszybszym i najdroższym dyskiem twardym o pojemności tarabajta.

Potężne głośniki

Pisaliśmy już nieraz w Technoechu o przenośnych głośnikach Bluetooth, do których zalet, obok przyzwoitej jakości dźwięku, należą niewielkie rozmiary oraz przenośny charakter. Otóż Marshall Stanmore do nich nie należy. To znaczy – jeśli chodzi o dźwięk, to zostawia konkurencję w tyle, niczym Messi na Maracanie. Zestaw głośników nie tylko w specyfikacjach technicznych, ale i w rzeczywistości, obejmuje wiernie całe spektrum od 45 do 22 tys.

Polityka 33.2014 (2971) z dnia 11.08.2014; Nauka ; s. 65
Oryginalny tytuł tekstu: "Głośniki Marshall Stanmore, superszybki dysk, nowy telewizor od Sony"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Chorwacja – co zobaczyć w drodze nad morze?

Wakacje w Chorwacji kojarzymy przede wszystkim z plażowaniem, kuchnią i zabytkami. Słusznie, ale w głębi kraju czekają na nas prawdziwe skarby natury, które po prostu trzeba zobaczyć!

Prezentacja
21.04.2021