Nauka

Satelllite P50t, obiektyw HD Filter Protector, nakładka FLIR One infrared iPhone oraz monitory JBL LSR305

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Dla wszystkich, którym nie wystarcza standard HD, Toshiba wypuściła model Laptopa Satellite P50t w standardzie 4K. Dla wszystkich, którym nie wystarcza standard HD, Toshiba wypuściła model Laptopa Satellite P50t w standardzie 4K. materiały prasowe
Jeśli nie należą Państwo do kościoła Jabłka z Cupertino (Apple), a kusi Was poszerzona perspektywa oferowana przez standard 4K, to właśnie pojawiła się sensowna alternatywa sprzętowa.
Filtr chroniący obiektyw fotograficzny firmy Hoya. Można weń uderzać młotkiem z całej siły.materiały prasowe Filtr chroniący obiektyw fotograficzny firmy Hoya. Można weń uderzać młotkiem z całej siły.

Precyzyjnie

Jeśli nie należą Państwo do kościoła Jabłka z Cupertino (Apple), a kusi Was poszerzona perspektywa oferowana przez standard 4K, to właśnie pojawiła się sensowna alternatywa sprzętowa. Przypomnijmy, że owa perspektywa polega na obrazie o szerokości blisko czterech tysięcy pikseli w poziomie, przekraczającej ponaddwukrotnie to, co oferuje standard HD. Dla większości z nas parametr taki wydaje się zbędną ekstrawagancją, ale prawa rynku elektronicznego są nieubłagane. 4K staje się normą.

Polityka 35.2014 (2973) z dnia 26.08.2014; Nauka; s. 77
Oryginalny tytuł tekstu: "Satelllite P50t, obiektyw HD Filter Protector, nakładka FLIR One infrared iPhone oraz monitory JBL LSR305"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Historia

O Niemcach, którzy z konieczności zostali Polakami

Książka naszego redakcyjnego kolegi Piotra Pytlakowskiego „Ich matki, nasi ojcowie”, której fragment publikujemy, opowiada o losach niemieckich dzieci mieszkających na ziemiach, które po II wojnie światowej przypadły Polsce.

Piotr Pytlakowski
15.09.2020