Nauka

OS X Yosemite, Ortlieb Velocity, Canon 7D Mark II i A Soft Murmur

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Premierowy iMac wyposażony w 27-calowy monitor o rozdzielczości 5120 na 2880 pikseli Premierowy iMac wyposażony w 27-calowy monitor o rozdzielczości 5120 na 2880 pikseli materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Ten plecak, Ortlieb Velocity - jest rzeczywiście odporny na deszcz i śnieg.materiały prasowe Ten plecak, Ortlieb Velocity - jest rzeczywiście odporny na deszcz i śnieg.

Więcej obrazu w obrazie

W dzisiejszym Technoechu, wbrew potencjalnym oczekiwaniom, nie napiszemy o najnowszym systemie operacyjnym Apple o nazwie OS X Yosemite. Nie ze złośliwości, ale z rozczarowania tym, jak bardzo niedopracowanym systemem był niedawno zaprezentowany iOS 8 tego samego producenta. Apple zdaje się traktować wiernych użytkowników jak świnki morskie. Poczekamy na pierwsze reakcje, poprawki, pomyślimy. Wspomnimy natomiast krótko o premierowym iMacu, wyposażonym w 27-calowy monitor z matrycą typu Retina o rozdzielczości 5120 na 2880 pikseli.

Polityka 46.2014 (2984) z dnia 11.11.2014; Nauka ; s. 67
Oryginalny tytuł tekstu: "OS X Yosemite, Ortlieb Velocity, Canon 7D Mark II i A Soft Murmur"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Młodzi: monogamia to tylko jedna z opcji

Amelia chętnie słucha, gdy jej chłopak opowiada, jak mu się udała randka z drugą dziewczyną. Dla coraz większej liczby młodych monogamia przestaje być normą. Staje się tylko jedną z opcji.

Norbert Frątczak
11.10.2021