Nauka

Yamaha YAS-203, MVH500AH, CAT B15Q i Shure SRH145m+

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Yamaha YAS-203 jest znakomitym przykładem harmonijnego połączenia dobrego dźwięku za stosunkowo niewielką cenę. Yamaha YAS-203 jest znakomitym przykładem harmonijnego połączenia dobrego dźwięku za stosunkowo niewielką cenę. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Fotografowie wiedzą, że marka Manfrotto do najtańszych nie należy, ale z drugiej strony gwarantuje wysoką jakość.materiały prasowe Fotografowie wiedzą, że marka Manfrotto do najtańszych nie należy, ale z drugiej strony gwarantuje wysoką jakość.

Dla całej rodziny

Jakiś czas temu telewizory zrobiły się płaskie, a wraz z nimi płaski zrobił się także dźwięk, który żeby dobrze brzmiał, potrzebuje pudła do rezonowania. Porządny zestaw kina domowego kosztuje majątek. Sensownym kompromisem jest tak zwany soundbar, który za sprawą sprytnych rozwiązań symuluje dźwięk przestrzenny charakterystyczny dla wielogłośnikowych systemów, a składa się z zaledwie dwóch modułów i kosztuje stosunkowo niewiele.

Polityka 2.2015 (2991) z dnia 06.01.2015; Nauka ; s. 59
Oryginalny tytuł tekstu: "Yamaha YAS-203, MVH500AH, CAT B15Q i Shure SRH145m+"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Kryzys diagnostyki prenatalnej. „Po co pani teraz te wyniki?”

Zgodnie z wiedzą medyczną jest tylko jedno wskazanie do przeprowadzenia badań prenatalnych, czyli tzw. żywa ciąża. W Polsce dotąd nieuznawane.

Agata Szczerbiak
20.06.2021