Nauka

Biurko Bekant, Bose QuietComfort 25 i Olympus LS-100

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Ponoć stanie w pracy nie jest męczące, a w każdym razie częste wstawanie jest ze wszech miar pożądane. Ponoć stanie w pracy nie jest męczące, a w każdym razie częste wstawanie jest ze wszech miar pożądane. materiały prasowe
Chętnie opisujemy w Technoechu wyrafinowane urządzenia, które pełnię swych możliwości ukazują dopiero w warunkach frontowych. Ale prawda o ich realnych zastosowaniach jest inna – większość swojego żywota spędzają nie na poszukiwaniach himalajskiej pantery śnieżnej, lecz w szafie.
Słuchawki Bose QuietComfort 25. Chyba najskuteczniej tłumią hałas zewnętrzny.materiały prasowe Słuchawki Bose QuietComfort 25. Chyba najskuteczniej tłumią hałas zewnętrzny.

Stanie

Z właścicielami tych wyrafinowanych gadżetów jest podobnie – połowę życia wystawiają oni (my?) na szwank jedynie tę część ciała, której nawet królowie zwykli używać do siedzenia na tronie. Nawyk to szkodliwy nie tylko dla kręgosłupa, stąd rosnącą popularnością cieszą się biurka o regulowanej wysokości blatu. Można przy nich siedzieć, ale można też stać, spalając w ciągu dnia pracy, co obliczyli amerykańscy, a jakże, naukowcy, tyle, ile podczas godzinnej wizyty w siłowni.

Polityka 7.2015 (2996) z dnia 10.02.2015; Nauka ; s. 75
Oryginalny tytuł tekstu: "Biurko Bekant, Bose QuietComfort 25 i Olympus LS-100"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

Dramat zwierząt w przygranicznej strefie

Nikt naprawdę nie wie, ile zwierząt ginie na granicy polsko-białoruskiej. Ani też jak będą się rozmnażać, gdy ich ścieżki godowe zostaną przecięte murem. Ani na jakich zasadach strzelać będą w tym rejonie myśliwi, którzy już się szykują „na granicę”.

Agnieszka Sowa
25.10.2021