„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Nauka

Aparat Leica M Monochrom, słuchawki Sennheiser RS 175, rekorder Tascam DR-70D

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sennheiser RS 175 ładnie gra, i nie jest to tylko nasze subiektywne odczucie, ale i opinia ekspertów. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sennheiser RS 175 ładnie gra, i nie jest to tylko nasze subiektywne odczucie, ale i opinia ekspertów. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Leica M Monochrom to aparat wspaniały. Jednak cena to 7 tys. dolarów.materiały prasowe Leica M Monochrom to aparat wspaniały. Jednak cena to 7 tys. dolarów.

Aparat daltonista

Chociaż wydatek blisko 7 tys. dol. może wydawać się ekstrawagancją, to... jest on ekstrawagancją i kropka, ale tu przynajmniej jej finansowy wymiar znajduje odzwierciedlenie w realnej wartości nabytku. Inaczej niż w przypadku torebki. Leica M Monochrom jest aparatem wspaniałym – dokładnie tym, czym powinna być leica wieku cyfrowego. Ergonomia, funkcjonalność, jakość wykonania, użyte materiały – w tych dziedzinach nic nie uległo zmianie w stosunku do poprzednich najwyższych modeli niemieckiego producenta.

Polityka 22.2015 (3011) z dnia 26.05.2015; Nauka ; s. 63
Oryginalny tytuł tekstu: "Aparat Leica M Monochrom, słuchawki Sennheiser RS 175, rekorder Tascam DR-70D"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Agnieszka Graff i Elżbieta Korolczuk dla „Polityki”: Prawica nauczyła się grać w gender

Rozmowa z Agnieszką Graff i Elżbietą Korolczuk o kobietach, które na ulicach pokazują nowy feminizm, i mężczyznach zakażonych ultrakonserwatyzmem.

Katarzyna Czarnecka
01.12.2021