Nauka

Aplikacja CityMaps2Go, aparat Olympus TG-4, Nokia 105

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Olympus TG-4 Olympus TG-4 materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
CityMaps2Gomateriały prasowe CityMaps2Go

Pomocnik turysty

Kto żyw, tego wakacyjny imperatyw wkrótce zacznie nękać. Podróże to dla jednych przyjemność, dla innych udręka, dla wszystkich natomiast oznaczają one tąpnięcie na koncie, do którego przyczyniają się wciąż rachunki za telefon. Zwłaszcza kiedy przyjdzie skorzystać z roamingu. Stąd nasza dzisiejsza rekomendacja – ułatwiająca poruszanie się po nieznanym terenie aplikacja CityMaps2Go austriackiej firmy Ulmon (na iOS i Androida).

Polityka 25.2015 (3014) z dnia 16.06.2015; Nauka ; s. 74
Oryginalny tytuł tekstu: "Aplikacja CityMaps2Go, aparat Olympus TG-4, Nokia 105"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Fotoreportaże

Urok małych liczb. Najlepsze polskie apartamentowce

Zamiast balkonów na długość stopy i niedoświetlonych parapetów są szerokie tarasy i wielkie okna, zamiast anonimowości – przestrzenie, które sprzyjają spotkaniom z sąsiadami. Najlepsze polskie apartamentowce mają mało mieszkań, wyjątkową architekturę i położenie. Niestety, kameralne wciąż znaczy rzadkie i ekskluzywne.

Marta Polny
28.09.2021