Nauka

Aparaty Sony α7R II, Sony RX100, Sony RX10

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Sony α7R II Sony α7R II materiały prasowe
Uprzedzając ewentualne wątpliwości, informujemy, iż dość entuzjastyczny ton, w którym utrzymane jest to sprawozdanie z działalności firmy Sony, nie jest efektem jej działań promocyjnych, lecz naszą własną inicjatywą.
Sony RX 100materiały prasowe Sony RX 100

Zazwyczaj producenci sprzętu elektronicznego dawkują premiery jak obce służby przecieki – w małych dawkach. Japońska firma przyjęła jednak ostatnio strategię oszołomienia konkurencji. Z jednej strony bardzo się cieszymy, bo zdecydowanie poszerzył nam się wybór, ale z drugiej strony martwimy – bo część posiadanego przez nas sprzętu gwałtownie się zestarzała.

Wkrótce do sklepów trafią Sony α7R II, Sony RX100 IV oraz Sony RX10 II. Już poprzednie modele tych aparatów wyznaczały standardy w reprezentowanych przez nie sektorach rynku.

Polityka 27.2015 (3016) z dnia 30.06.2015; Nauka ; s. 75
Oryginalny tytuł tekstu: "Aparaty Sony α7R II, Sony RX100, Sony RX10"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Smartfonowa rewolucja według Wiśniewskiego

Czy świat wszechobecnych i wszechmocnych smartfonów jest tym, o czym marzyliśmy? A bezprzewodowa ewolucja stale przyspiesza.

Mariusz Herma
19.10.2021