„Polityka”. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

SUBSKRYBUJ
Nauka

Fairphone, aplikacja „Moje trasy”, audioprzewodnik Luwru

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Za równowartość 529 euro można zamówić przez witrynę Fairphone smartfon z 5-calowym wyświetlaczem Full HD. Za równowartość 529 euro można zamówić przez witrynę Fairphone smartfon z 5-calowym wyświetlaczem Full HD. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Darmowa aplikacja „Moje trasy”, działa na urządzeniach sterowane systemem operacyjnym Android.materiały prasowe Darmowa aplikacja „Moje trasy”, działa na urządzeniach sterowane systemem operacyjnym Android.

Uczciwy telefon

Popularność smartfonów szybko rośnie i stają się one powszechnym narzędziem dostępu do sieci we wszystkich jej wymiarach. O serca i pieniądze użytkowników walczą koncerny tej rangi, co Apple i Samsung. W ich cieniu pojawił się jednak gracz nieoczekiwany – przedsiębiorstwo społeczne Fairphone zlokalizowane w Holandii. Zatrudnia tylko 39 pracowników, ale reprezentujących za to 20 narodowości i mówiących 17 językami.

Polityka 33.2015 (3022) z dnia 11.08.2015; Nauka ; s. 67
Oryginalny tytuł tekstu: "Fairphone, aplikacja „Moje trasy”, audioprzewodnik Luwru"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Jak zostałem obrońcą życia. Reporter „Polityki” na szkoleniu antyaborcyjnym

Projekt ustawy zakazującej aborcji, homofobusy, banery ze zdjęciami abortowanych płodów. By przebić się ze swoim przekazem, Fundacja Pro – Prawo do życia idzie szeroko. Szeroko też werbuje, bo również wśród dziennikarzy „Polityki”.

Mateusz Witczak
03.12.2021