Rabaty na prenumeratę cyfrową Polityki

40% lub 50%

Subskrybuj
Nauka

Microsoft Surface Book, BlackBerry Priv, dom dla uchodźców

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Microsoft Surface Book Microsoft Surface Book materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Przenośny dom Snorre Stinessenamateriały prasowe Przenośny dom Snorre Stinessena

Trochę tablet, trochę laptop

Podobnie jak zapewne część Państwa, tak i Technoecho pozostaje z firmą Microsoft w związku o skomplikowanym charakterze. Wprawdzie Windowsów nie wyssaliśmy z mlekiem matki, ale już od lat wczesnoszkolnych zanurzeni byliśmy w środowisku tego systemu operacyjnego po uszy. Były to jeszcze czasy, kiedy instalacja systemu przypominała bardziej ceremoniał o charakterze religijnym niż przykry obowiązek. Potem jednak przyszły kolejne wersje Windowsów – i kolejne fale frustracji.

Polityka 46.2015 (3035) z dnia 08.11.2015; Nauka ; s. 70
Oryginalny tytuł tekstu: "Microsoft Surface Book, BlackBerry Priv, dom dla uchodźców"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Polityka przy stole. Symulator kampanii wyborczej i inne planszówki

Kogo znane na co dzień z ekranów i gazet polityczne spory nadal bardziej ekscytują, niż męczą, może sprawdzić swoich sił w ich wersji pudełkowej. Uwaga – wciągają jak prawdziwe.

Michał Klimko
25.11.2021