Polityka. Dajemy pełny obraz.

Czytaj, słuchaj, odkrywaj świat!

Subskrybuj
Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Wacom Bamboo Spark. To pióro zpamięta wszystko, co napisało lub narysowało. Wacom Bamboo Spark. To pióro zpamięta wszystko, co napisało lub narysowało. materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
CampStove. Piecyk do grzania i gotowania oraz ładowania gadżetów elektronicznych.materiały prasowe CampStove. Piecyk do grzania i gotowania oraz ładowania gadżetów elektronicznych.

Prawie zaczarowany ołówek

Do technologii hybrydowych, łączących elementy świata analogowego oraz cyfrowego, mamy w Technoechu stosunek ambiwalentny. To znaczy – każdy obiecujący wynalazek tego typu witamy z otwartymi ramionami. Dopiero potem odrzucamy, jednak bez premedytacji, i nie zawsze – jak w przypadku Wacom Bamboo Spark. Wydaje nam się, że pomysł jest słuszny, tylko użytkownik być może niewłaściwy. Firma Wacom jest doskonale znana artystom zajmującym się sztukami wizualnymi.

Polityka 51/52.2015 (3040) z dnia 15.12.2015; Nauka ; s. 109
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Nauka

Testy antygenowe i omikron. Oto jak robić wymaz, by zwiększyć wiarygodność testu

Testy antygenowe na koronawirusa mają tę zaletę, że są szybkie i można je zrobić samodzielnie, ale wiele wskazuje, że w dobie omikronu będzie trzeba zmienić sposób ich wykonywania. Większa skuteczność wykrywania infekcji jest szczególnie istotna w kontekście ostatniego komunikatu WHO.

Piotr Rzymski
12.01.2022