Nauka

Sony A6300, Olympus PEN-F

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Sony A6300 Sony A6300 materiały prasowe
Użytkownicy aparatów skazani są na wątpliwości dotyczące tego, który system wybrać. Wybór producenta pociąga za sobą konieczność używania określonych obiektywów, niepasujących do korpusów z innych firm. A przecież wyścig o serca (czytaj: portfele) konsumentów nie ustaje. Zmiana całego systemu to rzecz kosztowna… Mamy w związku z tym dwie sugestie.
Olympus PEN-Fmateriały prasowe Olympus PEN-F

Ostry i szybkostrzelny

Do kilku zdecydowanie godnych uwagi aparatów wprowadzonych ostatnio na rynek przez Sony dołącza właśnie model A6300. Nikt poza konstruktorami nie miał jeszcze okazji osobiście sprawdzić wszystkich jego wad i zalet, ale specyfikacja, poprzednie, oparte na podobnych technologiach modele Sony oraz ceniony poprzednik A6000 każą sądzić, że ten kosztujący 1000 dol. aparat wyznacza nowy standard w sekcji bezlusterkowców.

Polityka 10.2016 (3049) z dnia 01.03.2016; Nauka; s. 69
Oryginalny tytuł tekstu: "Sony A6300, Olympus PEN-F"

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Dramat dzieci z wrodzonymi wadami

Co roku rodzi się ponad 2 tys. dzieci z głębokimi wadami. Ich rodziców czasem trzeba zastąpić lub im pomóc. Lecz nie ma kto tego zrobić.

Agnieszka Sowa
01.11.2016