Nauka

Panasonic Lumix TZ70, Panasonic Lumix TZ80, Fujifilm FinePix XP90, Canon PowerShot G7 X, FinePix XP80

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Panasonic Lumix TZ70 Panasonic Lumix TZ70 materiały prasowe
Tydzień temu opisaliśmy dwa wysokiej klasy aparaty dla zaawansowanych fotoamatorów. W związku z tym Technoecho otrzymało reprymendę za prezentowanie postawy elitarnej i burżuazyjnej, bo nie były to aparaty tanie. Dziś prezentujemy kompaktowe aparaty dla zwykłych ludzi.
Panasonic Lumix TZ80materiały prasowe Panasonic Lumix TZ80

Dla podróżników

Panasonic Lumix TZ70 nie wyróżnia może wzornictwo, ale z całą pewnością konkurencję w oczy kole jego 30-krotny zoom. W tłumaczeniu na ogniskowe aparatów pełnoklatkowych ten prawdziwie kompaktowy aparat oferuje zakres 24–720 mm, który zaspokoi absolutnie wszystkie proste potrzeby fotografujących, zwłaszcza tych, którzy okazjonalnie utrwalają imprezy sportowe lub dzikie zwierzęta w krzakach – pod warunkiem że oświetlenie będzie sprzyjające.

Polityka 12.2016 (3051) z dnia 15.03.2016; Nauka ; s. 84
Oryginalny tytuł tekstu: "Panasonic Lumix TZ70, Panasonic Lumix TZ80, Fujifilm FinePix XP90, Canon PowerShot G7 X, FinePix XP80"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

TikTok – nowa fabryka hitów

Najpierw przenieśli się tu odbiorcy, widząc w tym miejsce dla żywej muzyki. Za nimi ruszyli twórcy – ostatnio Abba. I wydawcy, wyczuwając nową fabrykę hitów. Miejsce MTV zajął TikTok.

Michał R. Wiśniewski
21.09.2021