Nauka

Dron Phantom, laptop Dell XPS 13 Touch, projektor Epson EH-TW5210

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Dell XPS 13 Touch Dell XPS 13 Touch materiały prasowe
Na rynku pojawia się mnóstwo nowych, mniej lub bardziej użytecznych (i zrozumiałych) urządzeń. Ta rubryka, mamy nadzieję, choć trochę pomoże zorientować się w tym gąszczu.
Czwarta edycja klasycznego już Phantomamateriały prasowe Czwarta edycja klasycznego już Phantoma

Dron ludowy

Pamiętacie państwo, kiedy opisywaliśmy w Technoechu pierwsze drony dla ludu? Ani się obejrzeliśmy, a ta ekstrawagancja spowszedniała, ale czwarta edycja klasycznego już Phantoma mimo wszystko zaskakuje. Nieco zmieniła się konstrukcja – wykorzystano w niej lżejsze i bardziej odporne na wstrząsy tworzywa, ulepszono budowę wirników, lepiej zbalansowano całość. Zmieniła się kamera – obraz wydaje się bardziej naturalny, pozbawiony cyfrowych artefaktów i jest podatniejszy na dalszą obróbkę w komputerze.

Polityka 14.2016 (3053) z dnia 29.03.2016; Nauka ; s. 75
Oryginalny tytuł tekstu: "Dron Phantom, laptop Dell XPS 13 Touch, projektor Epson EH-TW5210"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Wybuchowe wesele. Zostali bez domu i z kredytem na całe życie

W jednej chwili wesele Wawrzyniaków zamieniło się w koszmar. Każdego dnia nurtuje ich pytanie: jak tu obchodzić rocznicę?

Norbert Frątczak
18.07.2021