Techno echo. Przegląd nowości technicznych
PlayStation 4 Pro
materiały prasowe

PlayStation 4 Pro

Czym się bawić

Technoecho coraz częściej staje przed dylematem. Czy pisać o absurdalnych problemach Pierwszego Świata, wiedząc o udręce życia tych, którzy urodzili się gdzie indziej? Czy roztrząsać zalety telefonu w kolorze „kosmicznej czerni”, wiedząc, że czapa lodowa nad Arktyką rozpływa się niczym sorbet w lipcu na Zbawiksie? Wierzymy jednak, że można korzystać ze sprzętu elektronicznego, ba – grać w Dooma czy Wolfensteina – i pozostać przyzwoitym człowiekiem, na przykład deklarując comiesięczną wpłatę na rzecz organizacji pomocowej, do czego zachęcamy.

Spory na temat wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą są równie gwałtowne jak te na temat konsol Sony i Microsoftu. Nie inaczej jest z najnowszymi modelami tych producentów – idealnymi prezentami pod choinkę.

Wizualnie PlayStation 4 Pro nie różni się szczególnie od swojej poprzedniczki, którą gościmy w salonach „Polek i Polaków” od trzech lat.

Pełną treść tego i wszystkich innych artykułów z POLITYKI oraz wydań specjalnych otrzymasz wykupując dostęp do Polityki Cyfrowej.

Poleć stronę

Zamknij
Facebook Twitter Google+ Wykop Poleć Skomentuj