Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Star Walk, aplikacja, która pozwala śledzić konstelacje na niebie Star Walk, aplikacja, która pozwala śledzić konstelacje na niebie materiały prasowe
Dron DJI Mavic Promateriały prasowe Dron DJI Mavic Pro

Tożsamość niebieska za 25 zł

Czasy są takie, że wyglądając pierwszej gwiazdki, człowiek dwa razy się zastanowi, czy to aby nie pocisk balistyczny. Upewniwszy się jednak, że ma do czynienia ze zjawiskiem astronomicznym, a nie politycznym, być może zada pytanie, cóż to za gwiazdka? Na to pytanie odpowiedzi udzieli stosowna aplikacja (bo nie ma już takiego pytania, dla którego by nie było jakiejś apki). Nazwa Star Walk być może obiła się już Państwu o uszy. Ta dostępna na iOS i Androida aplikacja znana jest już od kilku lat i cieszy się znakomitą opinią (zdobyła też szereg prestiżowych branżowych nagród).

Polityka 52/53.2016 (3091) z dnia 18.12.2016; Nauka ; s. 111
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kultura

Smartfonowa rewolucja według Wiśniewskiego

Czy świat wszechobecnych i wszechmocnych smartfonów jest tym, o czym marzyliśmy? A bezprzewodowa ewolucja stale przyspiesza.

Mariusz Herma
19.10.2021