Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Zestaw LEGO Boost, czyli klocków-robotów Zestaw LEGO Boost, czyli klocków-robotów materiały prasowe
Na wschodzie, czyli w Waszyngtonie, zmiana warty i trzęsienie ziemi (intronizacja Króla Twittera), a na zachodzie, czyli w Las Vegas, bez zmian, czyli Viva Elektronika! Jak co roku branża policzyła się podczas targów Consumer Electronics Show (CES), a my donosimy, na które z zapowiadanych w Nevadzie premier warto zwrócić uwagę.
Telewizor LG W7. Grubość ekranu to niecałe 4 mm.materiały prasowe Telewizor LG W7. Grubość ekranu to niecałe 4 mm.

Telewizja w antyramie

Czasem satysfakcja płynie z tego, co państwu polecamy, czasem z tego, czego uparcie nie polecaliśmy. Tak właśnie jest z telewizorami 3D, które mimo dość nachalnych zabiegów producentów, a zgodnie z naszymi przypuszczeniami, nie podbiły serc użytkowników. Podobnie było z innymi ulepszeniami tego, co rozumiemy dziś przez odbiornik telewizyjny. Podczas tegorocznego CES zaprezentowano jednak rozwiązanie, które uważamy za warte podtrzymania – odseparowanie ekranu od obsługującej go elektroniki i głośników.

Polityka 6.2017 (3097) z dnia 07.02.2017; Nauka ; s. 65
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Kryzys diagnostyki prenatalnej. „Po co pani teraz te wyniki?”

Zgodnie z wiedzą medyczną jest tylko jedno wskazanie do przeprowadzenia badań prenatalnych, czyli tzw. żywa ciąża. W Polsce dotąd nieuznawane.

Agata Szczerbiak
20.06.2021