Nauka

Techno echo. Przegląd nowości technicznych

Sony Alpha A7 III Sony Alpha A7 III materiały prasowe
Nokia 8110 4Gmateriały prasowe Nokia 8110 4G

Czarny banan

Żyjemy w Matriksie – wiadomo. Ale gdzie podziały się kultowe „banany”, czyli Nokie 8110? Takim pytaniem dręczeni fińscy (chyba) inżynierowie postanowili zniwelować ten dysonans poznawczy i na rynek trafia właśnie nowe wcielenie klasyka, czyli Nokia 8110 4G. Jak sama nazwa wskazuje, od poprzednika sprzed 20 lat różni się przede wszystkim zdolnością do działania w nowym standardzie. Są też inne różnice, oczywiście. Nowy banan jest mniejszy, lżejszy, bardziej poręczny niż stary – ale niezmiennie zakrzywiony.

Polityka 12.2018 (3153) z dnia 20.03.2018; Nauka ; s. 63
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Los bezpłodnych katolików: niech Bóg decyduje

Wierzą w Boga, dlatego nie decydują się na potępiane przez Kościół in vitro i inseminację. Niepłodni po katolicku.

Elżbieta Turlej
24.01.2013