Nauka

POLITYKA razem ze Światem Nauki

Scientific American. Wydanie polskie

Shutterstock
Czerwcowe wydanie 'Świata Nauki'.Świat Nauki Czerwcowe wydanie "Świata Nauki".

Przy okazji dłuższych weekendów zawsze można znaleźć trochę więcej czasu na lekturę. Tym razem postanowiliśmy zaproponować Państwu wybór tekstów popularnonaukowych pochodzących z wydawanego od niedawna przez POLITYKĘ miesięcznika „Świat Nauki”. To polska edycja renomowanego, ukazującego się od 175 lat amerykańskiego pisma „Scientific American”, w którym swoje teksty publikują uznani naukowcy, eksperci i badacze. O tym, jak fundamentalną rolę w naszym życiu odgrywa nauka i jej zdobycze, nikogo – zwłaszcza w dobie walki z pandemią COVID-19 – przekonywać nie trzeba. Poniższe teksty dowodzą, że świat nauki może być i fascynujący, i wciągający zarazem. Polecamy przy okazji Państwa uwadze najnowszy, czerwcowy numer „Świata Nauki/Scientific American”.

Polityka 23.2021 (3315) z dnia 31.05.2021; Świat Nauki; s. 82
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA razem ze Światem Nauki"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Ludzie i style

Wszechobecny Krzysztof Stanowski. Jak wyjaśnić ten fenomen?

Wyrósł najwyraźniej na pierwszego dziennikarza w Polsce, którego koniecznie trzeba przekonać do swoich racji. Bo można się ze Stanowskim nie zgadzać, ale „trzeba go szanować”.

Katarzyna Czajka-Kominiarczuk
13.06.2021
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną