Nauka

POLITYKA razem ze Światem Nauki

Scientific American. Wydanie polskie

Shutterstock
Czerwcowe wydanie 'Świata Nauki'.Świat Nauki Czerwcowe wydanie "Świata Nauki".

Przy okazji dłuższych weekendów zawsze można znaleźć trochę więcej czasu na lekturę. Tym razem postanowiliśmy zaproponować Państwu wybór tekstów popularnonaukowych pochodzących z wydawanego od niedawna przez POLITYKĘ miesięcznika „Świat Nauki”. To polska edycja renomowanego, ukazującego się od 175 lat amerykańskiego pisma „Scientific American”, w którym swoje teksty publikują uznani naukowcy, eksperci i badacze. O tym, jak fundamentalną rolę w naszym życiu odgrywa nauka i jej zdobycze, nikogo – zwłaszcza w dobie walki z pandemią COVID-19 – przekonywać nie trzeba. Poniższe teksty dowodzą, że świat nauki może być i fascynujący, i wciągający zarazem. Polecamy przy okazji Państwa uwadze najnowszy, czerwcowy numer „Świata Nauki/Scientific American”.

Polityka 23.2021 (3315) z dnia 31.05.2021; Świat Nauki; s. 82
Oryginalny tytuł tekstu: "POLITYKA razem ze Światem Nauki"
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Społeczeństwo

Koniec miłości?

Świat, jaki znaliśmy, dobiega końca. Coraz mniej potrzebna staje się choćby miłość. Uległa współczesnemu kapitalizmowi, który postawił na wolność obyczajową, a z seksualności uczynił siłę napędową gospodarki.

Edwin Bendyk
14.02.2020
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną