Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty w okazyjnej cenie!

Subskrybuj
Nauka

Tysiące gadżetów!

Trwają Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej IFA 2007 w Berlinie. Na 104 tysiącach metrów kwadratowych ponad 1000 wystawców z 32 krajów prezentuje swoje najnowsze produkty.

Targi po raz pierwszy odbyły się w 1924 roku. Obecnie IFA to jedne z najważniejszych i największych targów elektroniki użytkowej w Europie. W zeszłym roku odwiedziło je ponad 200 tysięcy osób i zawarto kontrakty na ok. dwa i pół miliarda euro. Organizatorzy mają nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.

Tematyka targów jest bardzo szeroka, obejmuje audio, hi-fi, telewizory plazmowe i LCD, kamery i aparaty cyfrowe, systemy nawigacji, kino domowe, usługi on-line, telekomunikację, nośniki danych, itp.

Wystawcy próbują na różne sposoby zainteresować odwiedzających. Niektórzy zdecydowali się na prezentowanie atrakcyjnych filmów...

Inni zatrudnili żywe modelki.

Jednak podczas Targów najbardziej w oczy rzucają się telewizory LCD i plazmowe. Ale bardziej niż rozmiar liczyło się to, że dane modele wyświetlają obraz w Full HD (1080p).

Wszystkie przentowane urządzenie można oczywiście testować.

Na IFA 2007 odbyło się wiele premier najnowszych produktów. M.in. Nero zaprezentowała 8. odsłonę swojego pakietu multimedialnego, Sandisk pokazał najbardziej pojemną, 8-gigabajtową kartę pamięci Memory Stick Micro (M2) do telefonów komórkowych, zaś firma Panasonic zaprezentowała lustrzankę cyfrową Lumix DMC-L10 z obrotowym ekranem LCD.

Targi trwają do 5 września, więc jeśli ktoś ma czas i ochotę - polecamy!

Bilet wstępu kosztuje 9,50 euro.

Zobacz oficjalną stronę Targów

Reklama

Czytaj także

Społeczeństwo

Spacerek pod lufą. Jak zwykli Polacy polują na myśliwych

Czy sprzeciw zwykłych obywateli może położyć kres polowaniom na zwierzęta? Sezon łowiecki właśnie się rozkręca.

Przemysław Ziemacki
03.10.2022
Reklama

Ta strona do poprawnego działania wymaga włączenia mechanizmu "ciasteczek" w przeglądarce.

Powrót na stronę główną