Rynek

Czas na przeprojektowanie

Pierwszy rząd od lewej: Krzysztof Faber, Anna Czub, Mariusz Ścisło i Jeroen van der Toolen. Drugi rząd od lewej: Marcin Kawecki, Piotr Kozłowski, Radosław Skalski, Cezary Kowanda. Pierwszy rząd od lewej: Krzysztof Faber, Anna Czub, Mariusz Ścisło i Jeroen van der Toolen. Drugi rząd od lewej: Marcin Kawecki, Piotr Kozłowski, Radosław Skalski, Cezary Kowanda. Jacek Kucharczyk
Wirus uświadomił nam, że potrzebujemy nie tylko wygodnych miejsc do pracy zdalnej, ale też bardziej ekologicznego budownictwa. zmieniać będą się więc zarówno domy, jak i biura, niezależnie od epidemii.
Otodom Otodom

Nie wiemy, kiedy pokonamy koronawirusa, ale już widzimy, że ma on ogromny wpływ na rynek nieruchomości – zarówno mieszkaniowych, jak i biurowych. Do takiego wniosku doszli uczestnicy debaty zorganizowanej przez magazyn „Salon” 17 sierpnia w przepięknie zrewitalizowanej warszawskiej kamienicy przy ul. Foksal 13/15. Ograniczenia w poruszaniu się, nałożone na Polaków wiosną, wpłynęły na zmiany ich preferencji dotyczących miejsca zamieszkania. – Najpopularniejszym, najczęściej wyszukiwanym rodzajem nieruchomości były zawsze mieszkania.

Polityka 37.2020 (3278) z dnia 08.09.2020; Debata; s. 70
Reklama

Codzienny newsletter „Polityki”. Tylko ważne tematy

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość potwierdzającą.
By dokończyć proces sprawdź swoją skrzynkę pocztową i kliknij zawarty w niej link.

Informacja o RODO

Polityka RODO

  • Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Polityka Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Warszawie 02-309, przy ul. Słupeckiej 6. Przetwarzamy Twoje dane w celu wysyłki newslettera (podstawa przetwarzania danych to konieczność przetwarzania danych w celu realizacji umowy).
  • Twoje dane będą przetwarzane do chwili ew. rezygnacji z otrzymywania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  • Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby zamówić nasz newsletter.
  • Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czytaj także

Kraj

W ciągu roku wymarło nam miasto

W pandemicznych śmierciach Polska pobiła rekordy. W ciągu roku wymarło nam małe miasto wojewódzkie.

Paweł Reszka
06.05.2021