Miej własną politykę.

Pierwszy miesiąc prenumeraty tylko 9,90 zł!

Subskrybuj
Rynek

Odpowiedzialny biznes

Laureaci Złotych Listków CSR POLITYKI za rok 2021. Laureaci Złotych Listków CSR POLITYKI za rok 2021. Leszek Zych / Polityka
Już po raz 11. tygodnik POLITYKA, Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu podczas uroczystej gali rozdały Złote, Srebrne i Białe Listki CSR, a także – po raz pierwszy – Listek Zielony, wyróżnienie dla firm o wzorowej proekologicznej postawie. Nie zapomniano również o tych, którzy szczególnie zadbali o uchodźców z Ukrainy.
materiały prasowe

W redakcji tygodnika POLITYKA spotkało się ponad 100 osób – menedżerów i przedstawicieli zespołów ds. zrównoważonego rozwoju największych polskich firm. Wiele z nich współtworzy historię związaną z Listkami CSR POLITYKI, coraz lepiej przygotowując swoje działania i dostosowując się do wymogów regulacyjnych związanych z zarządzaniem obszarem ESG (Environmental, Social and Governance, czyli środowiska naturalnego, społeczeństwa i ładu korporacyjnego), inne debiutują, zdobywają pierwsze wyróżnienia, wspinają się w górę poszczególnych Listkowych rankingów.

Polityka 24.2022 (3367) z dnia 07.06.2022; Gala Listków CSR POLITYKI; s. 43
Reklama
Ilustracja. Osoby czytające Politykę na różnych nośnikach.

Dołącz do nas!

Będziesz mógł czytać wszystkie teksty autorów „Polityki”.

Subskrybuję

Jesteś już prenumeratorem?

Zaloguj się >